Celotáborová hra 2011

 

Letošní CTH je inspirována televizní soutěží, pod českým názvem známou jako  Klíč od pevnosti Boyard. Za každou etapu CTH dostane oddíl určitý počet klíčů. Klíče jim nakonec napomohou k samotnému dokončení CTH.

Zde je něco o televizní soutěži Klíč od pevnosti Boyard.

 

Televizní soutěž Klíč od pevnosti Boyard

Klíče od pevnosti Boyard je francouzská dobrodružná televizní soutěž, v níž soutěží vždy šestičlenný tým, který v průběhu soutěže plní nejrůznější úkoly a konečným cílem týmu je uhodnout heslo, kterým otevřou trezor. Výhru pak obvykle věnují na charitativní účely.

Soutěž vznikla v roce 1990 a v Česku ji vysílala Česká televize a později také TV Nova. V průběhu let byla také vysílána v různých regionálních mutacích, dokonce i na Slovensku. Od 2.2.2012 vysílala tuto soutěž  také televizní stanice Prima Cool.

Soutěž samotná je rozdělena na čtyři části. V první z nich je úkolem soutěžících v časovém limitu 45 minut získat 7 klíčů. Klíče získávají za splnění úkolů v místnostech po celé pevnosti. V další části se pak tým přesunuje do podzemí, kde může získat bonusovou truhlu s penězi a také se musí osvobodit zajatci, kteří nestihli včas odejít z místnosti se soutěžním úkolem. V třetí části získávají soutěžící indicie, které jim napoví konečné heslo k trezoru a konečně v části čtvrté bojují proti mistrům pevnosti o čas pro získání peněz.

 


Levné náplně do tiskáren - Tonermax, s.r.o.